Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslar arası Bosna Hersek üniversitesi ücretleri her zaman için düşük olduğu için birçok kişi gibi siz de bu üniversite de bütçe sorunu yaşamadan..

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek de yurt dışı eğitim konseptinde merak edilen konu hiç kuşkusuz ki Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri konusudur. Çünkü her gencin ve ailenin kaliteli bir eğitimi de uygun bir fiyata almak gibi bir hakkı vardır. İşte tamda bu doğrultuda devreye biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı devreye giriyoruz. Bosna Hersek gibi daha bir çok Orta Avrupa ülkesinde Türk öğrencilerimiz için yurt dışı merkezli bir eğitim programı içermekteyiz. Bu eğitim fırsatlarımız konusunda en kaliteli ve popüler eğitimi de Bosna Hersek de bulunan üniversiteler vermektedir. Bundan dolayı da Bosna Hersek de eğer bir eğitim kariyeri düşünüyor iseniz Eurostar markasına gelip bilgi alabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitelerinin eğitim harç masraflarına bakmak gerekir ise aslında gerek devlet üniversitelerinde gerekse de özel üniversitede ortalama bir fiyat mevcuttur. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri kapsamında Bosna Hersekte bulunan devlet üniversitelerinde bölümlerin önemine göre göreceğiniz eğitim 1000 euro ile 3200 euro arasında bir değişim göstermektedir. Böylece son derece kaliteli bir Boşnakça dil eğitimi ayrıcalığı ile eğitim kariyerinize başlayabilirsiniz. Ancak Boşnakça dili ile bir eğitim almak istemiyor iseniz Türkçe bir şekilde eğitim vermekte olan Uluslararası Travnik Üniversitesini de tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda bu üniversiteye ise senelik olarak hukuk bölümüne 2000 euro vermeniz gerekmektedir. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesindeki diğer bölümler olan inşaat mühendisliği makine mühendisliği elektrik mühendisliği ve mimarlık bölümleri içinde senelik 2500 euro gibi bir bedeli iki taksit ile ödeyebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ailesi olarak sizlere kaliteli bir yurt dışı eğitim programını oldukça uygun harç ücretlerine ayağınıza kadar getiriyoruz. Türkiyede bir özel üniversiteye senelik tonlarca para dökmektense Bosna Hersek de bir üniversiteye bu derece uygun bir eğitim harcaması yapmak daha sağlıklıdır. Ayrıca Bosna Hersek üniversitelerinden mezun olduğunuz takdirde elinize alacağınız diploma tüm Avrupada geçerli sayılabilecek olan bir diploma özelliği taşımaktadır. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri kapsamında uygun bir eğitim masrafına uygulamaya dayalı kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

#uluslararasıbosnaherseküniversiteücretleri

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!