Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Birçok kişi sürekli olarak bizimle iletişime geçerek Bosna Hersek eğitim ücretleri veya benzeri konular da bilgiler almaktadır..

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek eğitim ücretleri yönünden özel okullara kıyasla oldukça uygundur. Fakültelere göre değişiklik gösteren ücretler 1000 ile 3500 Euro arasında bulunmaktadır. Boşnakça eğitim veren üniversitelerde Türkçe ya da İngilizce eğitim almak isterseniz ücret biraz daha artacaktır. Boşnakça ya da İngilizce eğitim almak istiyorsanız bir sene hazırlık okumanız gerekmektedir. Bu da 2500 Euro olarak fiyatlandırılmıştır. Dilerseniz bu ücreti yılda iki taksite böldürebilirsiniz. Türkçe destekli eğitim almak isterseniz hazırlık okumanıza gerek kalmamaktadır. Ülkede Türkçe destekli eğitim veren tek üniversite Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Ülkede bulunan Saraybosna, Tuzla, Travnik, Mostar, Gorajde ve Zenica’yı tercih ettiğiniz takdirde hemen hemen aynı fiyatları ödersiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bize başvurduğunuz takdirde hem üniversite genelinde hem de fiyat açısından sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Bosna Hersek’te okumak istiyorsanız sizin için en doğru üniversiteyi bulmanıza yardım edebiliriz. Ülkedeki tüm üniversiteler sınavsız öğrenci alımı yapmakta ve herkese eğitim hakkı tanımış olmaktadır. Bu da sizi sınav stresinden kurtarmakta ve dilediğiniz mesleğe dair bilgileri edinebilme fırsatı sunmaktadır. Bosna’daki eğitim ise oldukça modern ve kişinin her yönden gelişimini sağlayabilecek bir sisteme sahiptir. Bu da size sadece akademik değil her anlamda gelişme fırsatı tanıyacaktır. Bosna Hersek eğitim ücretleri bu kadar uygunken verdikleri eğitim bir o kadar kalitelidir.

Üniversite ücretleri fakültelere göre değişkenlik göstermektedir. Genel bir bakışla tıp bölümleri 2500, eczacılık 2500, diş hekimliği 3000, mühendislikler 2000, hukuk 1500 Euro’dur. Uluslararası Travnik Üniversitesindeki Türkçe fakülteler gibi Gorajde Üniversitesindeki İngilizce eğitim veren fakülteler de bu fiyatlandırmanın biraz üstündedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı içindeki profesyonel ekibimizle hem bütçenize hem aradığınız eğitim kalitesine uygun olarak en iyi üniversiteyi bulabiliriz. Ayrıca size uygun üniversitelere yakında bulunan bir konut da siz gelmeden tutuyoruz. Sınavsız ve uygun fiyatlarla öğrenci alımı yapan bu üniversitelerde iyi bir eğitim alarak mesleğinizde uzman olabilirsiniz. Bosna, hem yurt dışında okuma fırsatına sahip olup hem de maddi açıdan zorlanmadan yaşayabileceğiniz bir ülkedir. Bosna Hersek eğitim ücretleri oldukça uygun olmakla birlikte, ülkedeki yaşam da o denli ucuzdur.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Eletrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Zenica Üniversitesi 1500 Euro

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Tuzla Üniversitesi 1500 Euro

Mostar Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Mostar Üniversitesi 1500 Euro

#bosnahersekeğitimücretleri

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!