Bosna Hersek Üniversitesi Makine Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi Makine Mühendisliği

Mühendislik gibi oldukça zor alanlar için yurtdışında okuma imkanlarının genelde zor olduğu düşünülür. Hem dil anlamında sizi zorlayacağı hem de gittiğiniz okulun masraflı olması, bir de üstüne bir Avrupa şehrinde okumanın verdiği yük düşünülünce genel olarak bu fikirden uzaklaşılır. Ama Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sağladığımız bir çok imkan için sizi bu düşündüğünüz tüm düşüncelerden uzaklaştırıyoruz. Çünkü Bosna Hersek’te okumanın şartlarını öğrendikten sonra hiç bir şüpheniz kalmıyor ve kolayca çıktığınız yolda bizim desteğimiz de devamlı olarak görüyorsunuz. Bosna Hersek Üniversitesi makine mühendisliği anlamında sizi yönlendirdiğimiz okul Bosna Hersek değil Travnik’te konumlanan Uluslararası Travnik Üniversitesi oluyor. Uluslararası Travnik Üniversitesi hem şartları hem de imkanları ile her şekilde öğrencilerin gözünü dolduruyor diyebiliriz.

Türk öğrencilerin sık sık tercih ettiği Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin bahsettiğimiz gibi bu kadar sık tercih edilmesinin nedeni Türkçe destekli eğitim veriyor olması. Türkçe destekli eğitim alanında son derece başarılı olan okul eğitmenleriyle de bu başarıyı yakalamış. Üstelik Avrupa standartlarında gördüğünüz eğitimin ücreti ise makine mühendisliği bölümü için 2500 Euro. Bosna Hersek Üniversitesi makine mühendisliği bölümü denildiği zaman zaten yönlendirilecek olan üniversite direkt olarak Travnik oluyor. Diğer bölümlerinin fiyatlarına bakıldığı zaman da yine 2000 Euro ile 3000 Euro arasında değiştiğini görmeniz mümkün. Sadece üniversite ücreti değil aynı zamanda Bosna Hersek yaşam standartları da ucuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak zaten bir çok konuyla ilgili desteğiniz olduğunu söylemiştik.

Bu yukarıda bahsettiğimiz desteklerden biri de barınma problemi ile ilgili. Sizi yerleştirdiğimiz daireler ya da müstakil evler bulunuyor. Bu müstakil evlerin ya da dairelerin fiyatları da çok uygun. Bu nedenle yeme içme giderlerinizi de istediğiniz gibi karılıyorsunuz. İşte bu nedenlerden dolayı Eurostar ailesi olarak size en doğru yönlendirmeyi yapıyoruz. Bosna Hersek Üniversitesi makine mühendisliği anlamında eğitmenlerin da kaliteyle donatıldığı Uluslararası Travnik Üniversitesi Saraybosna’ya olan yakınlığı ile bir çok Türk öğrencinin aklını çelen ve rahatlıkla yaşama imkanı sunan bir üniversite. Tanıştığınız bir çok Türk öğrenci de size şehri ve okulu anlatacaktır.

Üniversitenin Konumu