Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek in kaliteli ve önemli üniversitelerden birisi olan Saraybosna Üniversitesi hakkında en çok merak edilen konu Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri konusudur. Bosna Hersek de yurt dışı eğitim kapsamında eğitim almak isteyen öğrenciler genel anlamda iki üniversiteyi tercih etmektedirler. Bunlar Saraybosna Üniversitesi ve de Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Bu iki üniversitede son derece uygun eğitim masrafları içerdikleri için tüm Avrupadan gelen öğrenciler için tercih edilmektedir. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe bir şekilde derslerini sürdürdükleri için Türk öğrenciler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu sayede Türk öğrenciler bu üniversiteye kayıt olarak ilk seneki Boşnakça ya da İngilizce şeklindeki hazırlık sınıfını okumak zorunda kalmazlar ve direkt olarak bölümlerine geçiş yapabilirler.

Bosna Hersek de yer almakta olan önemli üniversitelerden birisi olan Saraybosna Üniversitesi ülkedeki en köklü üniversitedir. 1949 yılında kurulmuş olan bu üniversitede şu an yaklaşık 40 bin öğrenci eğitim hizmeti almaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizde Saraybosna Üniversitesi ile bir anlaşma içerisindeyiz ve bu üniversitenin eğitim danışmanlığında Türkiyedeki koluyuz. Saraybosna Üniversitesinde Boşnakça şeklinde verilen dersler ile eğitim devam etmektedir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri konusunda ise ilgili bölümlerde farklılık göstermek üzere 1000 euro ve 3200 euro arasında bir harç tutarı olmaktadır. Ayrıca Saraybosna üniversitesinde okuyacağınız ilk seneki Boşnakça hazırlık eğitimi de 2500 euro değerindedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak siz değerli öğrencilerimize hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ortam hazırlayarak Bosna Hersek de Saraybosna Üniversitesi ve de Uluslararası Travnik Üniversitesinde yurt dışı eğitim programını ayağınıza kadar getiriyoruz. Bu sayede sizlerde sürekli olarak aklınızda bulunan bu hedefi gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Ayrıca son derece uygun eğitim maliyetleri ile Bosna Hersek de yer almakta olan üniversiteler sizleri arasına almak için bir çok fırsat barındırmaktadır. Kaliteli eğitim sistemlerinde teorik bilgileri pratiğe dökerek uygulayan Bosna Hersek üniversiteleri oldukça tercih edilebilir bir eğitim merkezidir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri konusunda oldukça uygun olması ve eğitim anlamında da öğrencilere kaliteli bir eğitim sunması nedeni ile Avrupadaki önemli üniversitelerden birisi konumundadır.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Üniversitenin Haritası