Bosna’da Türkçe destekli eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da Türkçe destekli eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler hakkında araştırma yapan kişiler kesinlikle bizlerle iletişime geçmeden karalarını vermemelidirler.

Bosna’da Türkçe destekli eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler kategorisinde sadece bir adet üniversite vardır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim veren bir üniversitedir. Bu üniversite 2006 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu zaman Turizm Fakültesi adı altında kurulmuştur. Sonrasında fakülteler ile entegre sisteme geçmiştir. Uluslararası Travnik Üniversitesi yasal süreçleri tamamlamış ve gerekli anlaşmaları yapmıştır. Bu doğrultuda bu üniversiteden mezun olanların Avrupa ülkelerindeki üniversitelerden mezun olanlardan bir farklı olmayacaktır. Türkçe destekli eğitim vermesinden dolayı ülkemizden çok sayıda öğrenci üniversite okumak için Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih etmektedir. Bosna Hersek üniversite eğitimi açısından oldukça kaliteli ve de ekonomik bir ülke olmasından dolayı genelde tercih sebebi olmaktadır.

Bosna’da Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler aranırken karşımıza çıkan tek üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesi bünyesinde bulunan fakülteler; İşletme iktisat fakültesi, hukuk fakültesi, eğitim fakültesi, teknik bilimler fakültesidir. Çok sayıda girişimci ve ünlü bilim adamı bu üniversiteye katkı sağladığından dolayı üniversite içerik olarak da oldukça donanımlıdır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizden Türkçe destekli eğitim veren bu üniversite ile ilgili tüm detaylı bilgileri ve koşulları alabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız tarafından en ince detaya kadar bilgilendirileceksiniz. Aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih ettiğiniz taktirde kalacak yer, üniversite eğitim programı, yiyecek vs. gibi tüm detaylar Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından tarafınıza bilgilendirilecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitiminden dolayı ülkemizden çok fazla öğrenciye ev sahipliği etmektedir. Hem güzel bir eğitim almak istiyorsanız, hem de yabancılık çekmek istemiyorsanız Uluslararası Travnik Üniversitesi sizler için doğru bir seçim olacaktır. Bosna Hersek’te okumaya gitmeyi düşünüyorsanız vize almanıza gerek yok! Bu açıdan da büyük kolaylık sağlayan ülkeye okumaya giderken her ihtimale karşı firmamız üniversite tarafından bir davetiye talep etmektedir. Bu şekilde olası bir sorunun önüne geçmiş oluruz. Bu davetiyeler herhangi bir sorun çıkmaması adına yalnızca ülkeye ilk girişte kullanılır. Bosna’da Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler kategorisinde tek üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesi için tüm detaylı bilgiyi danışmanlık ofislerimizden alabilirsiniz.

#bosnadatürkçedesteklieğitimverenüniversiteler

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!