Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama hizmetleri sizlere diplomanızı ve mezuniyet derecenizi çok daha saygın bir hale getirmeniz için yardımcı..

Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Sosyal faaliyetler açısından çok yönlülük, teorik bilgiler ve uygulamalı eğitimde Avrupa Birliği standartlarında eğitim alabileceğiniz Bosna Hersek, çok sayıda üniversitede farklı dillerde eğitim seçeneği ile yurt dışı öğrencilerini misafir ediyor. Boşnakça, İngilizce ve Türkçe eğitim alabileceğiniz okullarda dilediğiniz bölümü seçebilir ve alt yapı ile kayıt işlemleri için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına başvurabilirsiniz. Klasik danışmanlık firmalarından daha farklı bir sistemle uzun zamandan beri aktif olan Eurostar, Bosna Hersek’te ciddi bir öğrenci kapasitesine ulaşmıştır. Hangi üniversitenin ne kadar harç parası aldığı, oturma izni, konaklama ücretleri ve Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama gibi her türlü detay için firmaya ulaşabilirsiniz.
Çok sayıda öğrencinin merak ettiği lisans tamamlama konusuna biraz daha değinirsek, 2 yıllık okuyan ve 4 seneyi bitirip lisans almak isteyen öğrenciler için yapılan bir uygulamadır. Öncesinde okulun YÖK tarafından belirlenen denklik kapsamına girip girmediğiniz öğrenerek Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama için başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Hangi bölümde ve hangi üniversitede ne kadar harç ödemesiyle işlem yapabileceğiniz konusunda Eurostar size destek olacaktır. Seçilen üniversitede 4 yılın sonunda mavi diploma aldıktan sonra lisans bitirmiş ve hatta yüksek lisans eğitimine devam için hak kazanıyorsunuz. Bu da geleceğiniz açsından büyük bir adım elbette. Eurostar sizin iyi bir gelecek inşa etmeniz için yurt dışı eğitme dair tüm öğrenmek istediklerinizi yanıtlar ve evrak işlemlerinde ede süreci hızlandırır.

Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama konusunda üniversitelerin harç ücretlerine de biraz değinirsek, Boşnakça eğitim alacağınız varsayılırsa normal bir senelik harç ücretinden ödeme yapmanız gerekiyor. Örneğin Zenica Üniversitesi 1500€ yıllık ödeme talep etmekte. Yine en köklü Bosna Hersek üniversitelerinden olan Saraybosna Üniversitesi mimarlık fakültesi 1000-1500€ civarında harç ücreti alıyor. Tuzla üniversitesi de 1500€ senelik ücret almakta. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile seçtiğiniz üniversitelere başvuru evraklarıyla birlikte kaydınızı yaptırabiliyorsunuz. Yabancılık çekmemeniz adına orada personel desteğini almaya devam ediyorsunuz. Yani konaklamadan oturma iznine kadar gereken desteği firma detaylıca vermekte. İstanbul ofis, internet resmi adresi ve Türkiye’nin çok sayıda şehrinden firmaya ulaşabilirsiniz.

#bosnaherseküniversitesilisanstamamlama

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!