Travnik Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Travnik Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Hayallerinizi bir dahaki yıla ertelemek yerine Travnik Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon Türkçe eğitim 4000 Euro yıllık harç bedeli ile almaya ne dersiniz? Kulağa inandırıcı gelmiyor olabilir ama söylediklerimizin hepsi doğru. Travnik Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde akademik eğitim almak için yıllık 4000 Euro harç bedeli ödemeniz yeterli görülüyor.

Birçok genç Avrupa’nın ortasında bu kadar düşük harç bedeli ile eğitimin ne kadar cazip olacağının hayalini kurmaktadır. Çünkü Travnik Üniversitesi henüz çok genç bir eğitim kurumudur Bosna Hersek’in kurulduğu tarihe dayanan Travnik Üniversitesinin kuruluşu gerek düşünce yapısı gerekse eğitim sistemi olarak en son uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır. Dünya üzerinde kabul gören ve isim yapmış akademisyenler tarafından takdir edilen üniversite, kurulduğundan bu yana sayısız öğrenciyi meslek sahibi yapmış ve iş hayatına atılmalarına olanak sağlamıştır.

Travnik Üniversitesini cazip kılan sadece düşük harç bedeli değildir. Elbette ekonomik açıdan bakıldığı zaman maddiyatın önemi de inkâr edilemez ancak, bu eğitim kurumunun verdiği eğitim standartları herkesçe onaylanmakta ve kabul görmektedir.

Travnik Üniversitesi AB ülkeleri tarafından kabul görmektedir ve AGİK üyesidir. Bu durum belli bir disiplin içinde eğitim alma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim sistemi sayesinde tüm dünya üzerinden öğrenciler, Travnik Üniversitesinde eğitim almayı hayal etmektedir.

Travnik Üniversitesinde verilen eğitim dünya standartlarındadır ve öğrencinin geleceğine tam donanımlı olarak hazırlanmasına olanak sağlamaktadır. Diğer taraftan üniversiteler arasında isim yapmış ve ismi marka olmuş akademisyenlerin ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde verilen eğitim öğrencinin sadece bilgi olarak eğitilmesine değil, aldığı bilgiyi uygulamaya dökebilmesine yöneliktir. Öğrenci derslik ortamında aldığı bilgiyi laboratuvar ve açık havada uygulama imkânı bulabilmekte ve bu sayede pratik olarak bilgilerini deneyerek neden sonuç ilişkisine varabilmektedir.

Travnik Üniversitesinde Türkçe fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi alan öğrenci, anadilde eğitim aldığı için hazırlık bölümü eğitimi almayacak ve doğal olarak dönem kaybı yaşamayacaktır. Diğer taraftan hazırlık eğitiminde her ne kadar dil öğrenilse de, öğrenci bilgiyi anadilde algıladığı gibi algılayamayacak ve öğretim görevlisi ile istediği düzeyde iletişim kuramayacaktır. Öğrenci Türkçe eğitim hakkını kullandığı zaman, öğretim görevli ile sağlıklı bilgi akışı gerçekleşeceği için başarı oranı yükselecektir.

Travnik Üniversitesinde eğitim alan ve başarı ile eğitimini tamamlayan öğrenci denklik derecesinde diploma hakkı kazanmaktadır. Denklik derecesinde diploma ile dünyanın her yerinde mesleğini yapma imkânı bulacağından emin olan öğrenci, gelecek kaygısı yaşamayacak ve doğal olarak tüm dikkatini eğitimine verebilecektir. Ayrıca Travnik Üniversitesinin eğitim sonunda verdiği denklik derecesindeki diploma YÖK tarafından da kabul görmektedir.

Travnik Üniversitesinde uygulaması olmaması, öğrencilere oldukça cazip gelmektedir. Türkiye üniversitelerinden farklı olarak Bosna Hersek’teki diğer üniversiteler ve Travnik Üniversitesinde uygulaması bulunamamakta ve öğrenci lise eğitimini tamamladığını belgelediği diploma, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile okula başvuru yapabilmektedir.

Travnik Üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almayı hayal eden gençler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurdukları takdirde, hayallerini kurdukları üniversite eğitimini almaya bir adım daha yaklaşmış olacaklardır.

Travnik Üniversitesi Türkçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Ücreti: 4000 Euro

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!