Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Meslek yüksek okulunda okuyup mezun olduktan sonra dikey geçiş hakkınızı kullanarak kendinizi prestijlendirecek bir yerde okumaya başlamaya ne dersiniz? Yaşam standartını yükselterek en kaliteli iş ortamlarına atılımlarda bulunmanız ve kendinizi mevkisel anlamda üst mertebelerde bulabilmeniz Avrupa ülke tercihleriniz ile mümkün olabilecek. Yaşam adına geliştirmek istediğiniz tüm mesleki bilgi akışları ve uygulama tercihleri için Bosna’da yer almak istemez misiniz? Sizi hayallerinize bir adım daha yakınlaştırıp Türkçe destekli eğitim olanakları ile vazgeçemeyeceğiniz noktalara erişebilmenize fırsat verici roldeki Bosna ülkesi kayıt için tercihlerinizi bekliyor.

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş için elektrik mezunu olduğunuzu gösteren belge ve daha nelere ihtiyaç duyacaklarınızı size aktaracak olan EuroStar yurt dışı eğitim danışma birimleri yardımlarını üzerinizden eksik etmeyecektir. Dikey geçiş imkanını sunarken üçüncü sınıftan başlayarak meslek eğitimini almaya devam edebilecek olmanın verdiği rahatlık ile kariyerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş: Euro star yurt dışı eğitim danışmanlığı birimi sizlere aynı zamanda Bosna’da karşılaşacağınız sorunlarda da yardımlarını eksik etmeyeceklerdir. Yurt bulamıyorum ya da giderken nasıl bir ulaşım biçimi ile hareket etmeliyim sorularınızda sizi yarı yolda bırakmayacak olan danışanınız ekonominize göre en uygun seçenekleri karşınıza çıkarmaktadır.

Türkiye’de çalışmak istemenize karşı koyamama durumu ya da Avrupa’da çalışma isteğimi yerine getirebilecek bir diplomaya ihtiyacım var gerçeğini doğrulayacak özellikteki bir diploma olan Europass özellikli diplomaya sahip olmanız ile yaşam kalitenizde yükselişe engel olamayacaksınız. Avrupa ülkelerinde çalışabilirken dilediğiniz anda memleket özlemi için YÖK başvurusu ile tanınabilirlik elde edebileceksiniz. Elektrik derslerini en başarılı ve Avrupa’nın tanınmış akademisyenleri ile anlamak ve uygulama alanlarında iş ortamınızda karşılaşacağınız tüm zorluklara karşı önlem alabilme dürtüsü ile akademik hayatınız şekil kazanacaktır.

Yaşam biçiminizi Avrupa’ya uydururken ekonomik problemler yaşamayacağınız öğrenci indirim ve uygun fiyat ile yiyecek giyecek ihtiyacına yanıt veren yerleri bulmada Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimi yine yanı başınızda yer alacaktır. Her türlü sorununuza kısa zamanda çare bulmak ve Avrupa’daki en tanındık Bosna Üniversitelerinde olabilme ayrıcalığı ile yaşamınızda değişime kendiliğinden yer verebilirsiniz.

Geleceğiniz Garanti Altında

Seçimleriniz ile geleceğinizi garanti altına alabileceğiniz noktalara yükselebilme ayrıcalığı için bir an önce harekete geçmeye ne dersiniz? Kayıt işleminiz, yurt yaşantınız, burs imkanlarınız gibi çeşitli fırsat olanakları ile yaşamınızda çığır açıcı değişimler peşinizi bırakmayacak, alanınızda yüksek mevkilere yükselebilme şerefine nail olabileceksiniz. Euro star ile işbirliği içine girip hayatınıza yön vermeye ne dersiniz?

Elektrik Mühendisliği 2500 Euro

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Elektrik/Elektrik İşleri Öğretmenliği Elektrik Enerjisi Üretim
İletim ve Dağıtımı Elektrili Cihaz Teknolojisi
Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği
Uçak Teknolojisi/ Uçak Elektriği Elektrik-Elektronik
Oto Elektrik-Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği
Termik Santrallerde Enerji Üretimi Elektronik
Elektronik Haberleşme Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Elektronik Teknolojisi Otomasyon İhbar Kontrol
Elektromekanik taşıyıcılar Endüstriyel otomasyon
Hidroelektrik santralleri Kontrol ve otomasyon teknolojisi
Kontrol Sistemleri Teknolojisi Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri

Üniversitenin Haritası