Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi giriş koşulları için sadece lise diplomasına sahip olmanız yetmektedir. Bosna Hersek üniversitelerinde sınav...

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi giriş koşulları için sadece lise diplomasına sahip olmanız yetmektedir. Bosna Hersek üniversitelerinde sınav ve puan uygulaması olmadan dilediğiniz bölümde okuma avantajınız bulunmaktadır. Üniversitelerde Boşnakça ve İngilizce gibi dil öğrenme şansını da bulunurken ülkmeiz gençlerinin ana dillerinde eğitim alma durumları da söz konusudur. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim sistemi ile mimarlık bölümü başta olmak üzere birçok bölümde eğitim vermektedir. Ortalama 2500 Euro gibi bir maliyet karşılığında siz de sınava tabi olmadan bu bölümde eğitim görme hakkını elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelerek danışanlarımızla detaylı görüşmektir.

Mimarlık birçok gencin hayalini süsleyen bir meslek olmaktadır. Ülkemizde de gençler arasında yaygın bir beğenisi olan mimarlık bölümünü kazanmak için gençlerin ilk olarak zorlu iki kademeli olan üniversite sınavı geçmeleri, bu sınavda yeterli puanı alarak istedikleri üniversiteler için tercih yapmaları gerekmektedir. Zorlu bir rekabet ortamında rakipleri olan diğer gençleri geçme şansı olduğunda ise fakülteyi kazanma ihtimali söz konusudur. Tüm bu aşamalar genç arkadaşlarımız için hem yorucu hem de stresli olmakta sonu ise hüsranla bitebilmektedir. Bu nedenle ailelerinde desteği ile yeni arayışlar içerisine giren gençler yurt dışı eğitim olanaklarını araştırmaya başlamaktadırlar. Bu aşamada bizlerin yardımını talep eden genç arkadaşlarımız sıklıkla Bosna Hersek üniversitelerini soruşturmakta ve sundukları kaliteli eğitimin yanı sıra uygun fiyat politikaları ile tercih edilmektedirler. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi öğrencisi olabilmeniz için yapmanız gereken lise diplomanızı alarak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelerek alanında uzman danışanlarımızla görüşmeniz ve başvuru koşulları ile ilgili tüm detaylı bilgiyi öğrenmektir.

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi için Bosna Hersek üniversiteleri içerisinde birçok seçeneğiniz bulunurken Türkçe destekli eğitim almak istediğiniz taktirde Uluslararası Travnik Üniversitesi size bu olanağı da sunmaktadır. Kendi anadilinizde istediğiniz bölümü okuma şansı elde edebileceğiniz gibi denklik olması avantajı ile de ülkemizde ister yüksek lisans ya da doktora eğitiminize devam edebilir isterseniz özel ya da devlet fark etmeden iş olanaklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz mezuniyet sonrasında.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans

Mimarlık 2500 Euro

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen ön lisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksek okulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Ön lisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türkçe dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!