Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş olanakları hakkında gerekli her türlü desteği sağlamakta olan Bosna Hersek üniversiteleri ile artık siz..

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Meslek yüksek okulundan adalet mezunu olanlar müjdeler olsun! Bosna Üniversiteleri avantajı ile son derece kaliteli eğitim sistemi ile adalet bölümünden dikey geçiş gerçekleştirebilmeye ne dersiniz? Tüm avantaj sağlayıcı seçenekler ile yaşam kalitenizi arttırıcı bir lisans eğitim merkezinde yer alam niyetinde iseniz Euro Star işbirliği ile Bosna’da eğitim görme avantajları ile detaylı bilgilendirme elde etme yoluna gidebilirsiniz. Hukuk fakültesinde üçüncü sınıftan devam edebilme özgürlüğünü yakalayabileceğiniz fırsatı sunan Bosna size öğrencilere sunulan tüm avantaj fırsatları ile hizmet etmektedir. Adalet mezunu olduktan sonra eğitim hayatınızı olduğunuz noktada bırakmaya son dedirtecek Bosna Üniversitesi imkanını değerlendirmeye ne dersiniz?

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş: Hukukçu olarak Avrupa’nın en iyileri ile bir saraya gelerek zaman zaman seminerler alabilir; eğitimde hukuk adına bilmediğiniz her ayrıntı konusunda bilgilendirme elde edebilirsiniz. Adalet okumak isteyip meslek yüksek okulunda bırakanlar daha fazla sınav derdini düşünmeden Bosna Üniversitelerinin avantajlı dünyasından faydalanabilme ayrıcalığını yakalamaya çalışsınlar. Bosna Üniversiteleri ile herhangi bir bilgilendirmesi olmayanlar için tavsiye edilebilecek durumlar arasında ise Euro Star yurt dışı eğitim danışma birim ziyaretlerinde bulunmalarıdır. Yaşamlarında akademik kariyer bakımından en üstlerde yer alabilmek için ise yüksek lisans ve doktora gibi imkanlarla devamlılık sağlamanız da mümkün.

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş: Türkçe destekli eğitim fırsatını yaşamınızda sürekli bir şekilde görebilmenizi sağlayacak olan Bosna Üniversiteleri uygun harç ödenekleri ile yaşamınızı sıkıntıya sokmadan devam ettirebilmeye rehber olabilmektedir.

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş: Siz de diğer ülkelere kıyas ile ekonomik olan bu şehirde öğrenim hayatı için neler yapabileceklerinizin araştırmasını yaparken Euro Star işbirliği ile hareket ederek eksiksiz hazırlık içine girebilirsiniz. Euro Star meslek yüksek okul ders içeriklerinizi yeni başlayacağınız akademik birime sunumdan, alacağınız ekstra dersler ile ortalama lisans eğitim süreniz, kalacağınız yurt, alacağınız burs gibi fırsatların araştırmasını talebiniz doğrultusunda sizden önce gerçekleştirebilecektir.

Hayalleriniz Gerçek Olacak

Aylık 300- 400 Euro ile geçiminizi sağlayarak prestijli bir üniversitede lisans sürecinizi tamamlayarak tanınan bir savcı, avukat, hakim olmak istemez misiniz? Avrupa’nın adalet birimlerinde çalışabilmenize rehber olacak Europass diplomaya sahip olabilme fırsatını sunan Bosna Üniversitesi üniversiteden çıkışınız ile iş bulabilme kolaylıkları peşi sıra karşınıza çıkarabilmektedir. Eğitim hayatınızda kaçırılmaz değişim olan lisans eğitiminizi tamamlama imkanını elde tutmak varken neden hayallerinizi ertelemeye devam edeceksiniz ki! Kararınızı verdikten sonra ilk işiniz Euro star yurt dışı danışma birim ziyareti ile danışanınızdan alacağınız destek ile kayıt işleminizi tamamlamak olmalıdır.

Adalet Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık Adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak tamamen sınavsız şekilde lisans tamamlama programına katılabilirler. Taban puan şartı da bulunmamaktır. Önlisans diplomanızla başvurmanız durumunda Kontenjanın uygun olması durumunda başvurunuz kabul edilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ön lisans eğitiminiz dikkate alınacak, Bosna Hersek eğitime 3. sınıftan başlayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans tamamlama programından Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi Bölümü mezunları da yararlanabilirler. Geleceğinizi garantilemek artık sizin elinizde. AKTS Kredi Transfer Sistemiyle önlisansınızı 4 Yıllık Lisansa tamamlama fırsatı elde etme imkanı veriyoruz. Sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Hemen başvurup Hukuk Fakültesinde Bosnada eğitim almaya başlayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Üstelik diplomanız ülkemizde de tanınacak. Senelik Harç Ücreti ise 2000 Euro’dur. Alanında uzman akademisyenlerden, kaliteli Bosnada eğitim ve lisans diploması alınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!