2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna üniversitesinin 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş konusunda sağladığı kolaylıklar sizlerin de ilginizi bu ülkeye çekecektir..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Mühendis olma arzunuza kavuşmak sandığınız kadar uzaklarda değil. Sadece dikey geçiş başvurunuz ile meslek yüksek okulundan aldığınız diploma ile başvuruda bulunabileceğiniz Bosna Üniversiteleri kaliteli eğitim standartları ile yaşamınızı devam ettirebilecek gelire sahip olabilmenizi destekleyici eğitim imkânlarını sunabilmektedir. 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş: Tekniker olarak çıkış yaptığınız meslek yüksek okulundan mezun olduktan sonra kendinizi geliştirebileceğiniz lisans eğitim süreci için Bosna Üniversitelerinden faydalanabilirsiniz. Bosna’da öğrencilere yönelik indirimler ve uygun yaşam standartlarından faydalanabilme imkanını değerlendirirken asla yarı yolda kalmayacağınız bir akademik eğitime başlayabilirsiniz.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş: Bosna Üniversiteleri tercihini gerçekleştirirken Eurostar yurt dışı eğitim danışma birimi ziyaretinde bulunup size Bosna hakkında donanımlı bilgi aktaracak kişi ya da kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Hayal ettiğiniz kaliteli eğitimde prestijli bir üniversite farkını hayatınızda dönüm noktası yapabilmek tercihiniz olacak olan Bosna Üniversitelerinde sizleri bekliyor. Bu fırsatı ertelemek yerine Eurostar eşliği ile kayıt evraklarınızı bir araya getirmek akıllıca seçim olacaktır sizler adına.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş: Türkçe destekli eğitim sunan akademisyenler eşliğinde inşaat bilgisine hakim bir şekilde üniversiteden mezun olabileceksiniz. Bu diploma ile Avrupa’da da kullanabileceğiniz bir diplomayı elinize alarak iş dünyasındaki konumunuz için yer arayışına girebileceksiniz. İş yaşamında Türkiye’de olmak isteyenler içinde geçerli olacak olan Europass geçerliliğini alabilmeyi aracılığı ile size vermektedir. Bu konuda da her konuda olduğu gibi Eurostar danışma birimlerinden fayda sağlayabilirsiniz. Son derece iyi bir şekilde mezun olarak iş dünyasında kısa zamanda yer bulabilme imkanı sizlerle olacaktır.

Diğer ülkelerin öğrencilere sunduğu ekonomiklikten çok daha düşük bir ekonomi ayırarak Bosna’da yaşam standardına uygun bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz. Ulaşım, yeme içme, barınma, burs, yurt, otel- motel ya da ev imkânları ile tam bir öğrenci dostudur Bosna. Cep yakmayacak bir şekilde öğrenim hayatınızı tamamlayabilecek ve ailenizi üzmeden mezuniyetinizin keyfini ölümsüzleştirebileceksiniz.

Avrupa Standartlarına Uygun Eğitim

Bosna’da yaşam kalitenizi üst noktalara tırmandırırken çevre edinme, inşaat bilgisine en deneyimli akademisyenler dili ile yanıt bulma, teknik kadro ve materyal bakımından zengin sınıflar ile baş başa kalabilme ayrıcalığı gibi fırsatları size sunan Bosna’dan faydalanabilmek için acele etmeye ne dersiniz? Bosna’nın tüm ekonomikliği ve öğrencileri memnun edici avantajları ile teknikerliğe elveda demeye hazır mısınız? Bu fırsat bir daha ayağa gelmez diyerek harekete geçmeye ne dersiniz? Mühendis hanım ya da bey olmak isteyenler için geleceğe yatırım şansı veren Bosna’nın en kaliteli ortamlarını yaşamak adına girişimde bulunmaya hazır mısınız?

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanabilmeniz için yabancı dil bilmeniz gerekmez. Bosna Hersek üniversiteleri İnşaat mühendisliği Lisans tamamlama programı dönem harç ücreti 2500 Euro’dur. Kolay kabul şartları, mavi diploma, Türkiye’de diplomanın tanınması, mezuniyet sonrası yurtdışında çalışma imkanı gibi avantajları ele alındığında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Bosnada eğitim almak gerçekten çok avantajlıdır. Bilim alanında ileri seviye ülkelerden birinde Bosna Hersek eğitim kaliteli, ekonomik lisans tamamlama imkanı devlet tarafından da desteklenmektedir.

Burs alarak inşaat mühendisliği lisans programına devam edebilirsiniz. Bosnada eğitim almak için Bosnada eğitim şartları öğrenciler için oldukça uygundur. Bosnada eğitime 3.sınıftan başlanması öğrencilere önemli bir avantaj sağlar.

Dikey geçiş sınavı kaderiniz değildir. Bosna Hersek Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Bosnada eğitim almak isteyen adayların önlisans mezunu olması yeterlidir. Uygun eğitim maliyetleri ile Türkçe destekli Avrupa’da Bosnada eğitim ile kültür veya vizyon bakımından birçok öğrenciden çok daha üstün olacaksınız. Bosna’ya vize problemi olmadığı için şehirler arası yolculuk yapar gibi ülkeye gidebileceksiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde Mezun olduğunuz yıllık bölümün içeriğine uygun inşaat mühendisliğini seçmeniz durumunda ortak derslerinizin kredisini saydırarak eksik derslerinizi tamamlayabilirsiniz. Size geleceğin kapılarını Bosna Hersek eğitim, Bosna Hersek Üniversiteleri açacak prestijli bir bölüm okuyacaksınız.

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!