2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Bugüne kadar 2 yıllık teknikerlere makinem mühendisliği dikey geçiş olanakları hakkında birçok avantalı hizmetin verildiği Bosna Hersek üniversitelerini..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine konusunda almanız gereken teknik bilgi birikimine bir an önce sahip olabilme olanağını değerlendirebilmeye var mısınız? Cevabınız neden olmasın ise makine mühendisi olma yolunda olası bir şehir olan Bosna’yı tercihlerinizde ilk sıralara yerleştirebilme imkanını değerlendirmeye bakmalısınız. Teknikerlikten mühendisliğe geçiş yolunda azimle ilerleme imkanını size veren Bosna Üniversitemiz başarıyı yakalayabileceğiniz akademik ortam ile başarısızlığa dur diyebilmenizi sağlayabilmektedir. 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş için Uluslararası Travnik üniversitesini seçin.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş Türkçe destekli eğitim ortamını Avrupa’da bulmak için genel bir arayış içinde olanlar için makine mühendisliği bölümü vazgeçilmez seçenekler arasında yer almaktadır. Bu konuyu özellikle önemsiyorsanız Bosna seçiminiz ile Euro Star danışmanınız ile görüşme yapmak için hızlı karar vermeye bakmalısınız.

Makine mühendisliğinde ilerleme kaydetmek için seçiminizde Bosna gibi öğrenci şehri olan bir yerde gerçekleştirmeniz sizler için memnuniyet verici olacaktır. Öğrenciler açısından kaynaşma ortamı sağlanırken farklı ülkeden birileri ile tanışma, iş dünyasının isimlerini tanıma, en iyilerin hangi ülkede olduğu ile ilgili bilgi edinme fırsatlarını da bulunduğunuz çevrede yakalayabilme fırsatınız olabilecektir.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş: Diplomaların tanınabilirlik hususunu önemseyenler için ise Avrupa ülkelerinde tanınabilirlik sağlayan özelliğe sahip Europass özellik ile mezuniyet belgenizi elinize alabilmeniz sonucu gözünüzün arkada kalmayacağı girişimlerde bulunabileceksiniz. İş dünyasında tanınabilir bir kişi olabileceğiniz kaliteli eğitim standartları ile baş başa kalabilme fırsatını yakalayabileceğiniz üniversite imkanları için Euro Star yurt dışı eğitim danışma birim ziyaretlerinde bulunmaya gayret etmelisiniz. Avrupa’da okumak kadar Avrupa ülkelerinde çalışmanın da hayal olmaktan çıktığı mezuniyet belgesine sahip olabilme şansını sunan üniversite imkanlarını en kaliteli fırsatlarla değerlendirebilmek için Bosna tercihinizi yapmaktan çekinmemelisiniz.

Dil Eğitimi

Dil eğitimi almanıza gerek duymadan sınav kaygısını dert etmeden Bosna’da olabilmenin keyfini sürdürebilmeye var mısınız? Bosna öğrencilerinin en iyi konumlarda ve yüksek mevkili iş yerlerindeki hayat standartlarını siz de kendinize mal edebilirsiniz. Öğrenciler için diğer ülkelere kıyasla oldukça cüzi fiyatların belirlenmesi ülkede yaşanabilirliği attırıp potansiyel öğrenci sayısında genel bir artışı sağlayabilecektir.

Öğrencilik yaşantısında kolaylık sağlamada yardımcınız olacak olan Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimleri sizlerin öğrencilik yaşantınızı kolaylaştırabilecek tüm kolaylıklar ile karşınıza çıkabilmektedir. Yaşamınızda son derece başarılı yol kat edebilmenizde geleceğiniz mevkilere çabuk ulaşma hayalinizi mühendislik merdivenlerini tırmanarak gerçekleştirmeye ne dersiniz? Birçok ülkeden avantajlı olarak kültürel bakımdan da kendinizi geliştirebileceğiniz bir şehir olan Bosna ayrıcalığını kısa zamanda hayatınızda hissetmeye var mısınız? Gülümseyen yüzlerle mezun olabilmek adına acele etmeye ne dersiniz?

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Makine Mühendisliği 2500 Euro

 

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler
Makine Resim ve Konstrüksiyon
Makine yağları ve yağlama teknolojisi Makine/Mekatronik
Bilgisayar Destekli Makine-Resim Konstrüksiyon Ulaştırma ve Otomotiv
Otomotiv Teknolojisi Otomotiv Tasarım ve İmalat
Otomotiv /Motor, Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Oto Motor Teknolojiler
Termik Motorlar ve Otomobil Termik Santral Makineleri
Tesisat Teknolojisi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim/ CAD/CAM Teknolojisi
İklimlendirme-Soğutma İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Raylı Sistemler Makinistlik, Gemi İnşaatı/ Gemi Makineleri
Gemi Makineleri İşletme Sıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Bilgisayar Destekli Teknik Çizim
Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Uçak yer destek sistemleri Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi
Gaz ve Tesisatı Teknolojisi İş Makineleri Operatörlüğü
Elektromekanik taşıyıcılar Bilgisayar Destekli Tasarım
Bilgisayar destekli makine Üretimde Kalite Kontrol
Endüstriyel otomasyon Bilgisayar destekli endüstriyel kalıpçılık
Yapı Donatım Teknolojisi Kontrol sistemleri teknolojisi
Enerji Demiryolu Araçları
Uçak Gövde Bakım/Uçak Gövdesi Doğalgaz ve Isıtma / Endüstriyel Kalıpçılık
Kalite Kontrol İhbar Kontrol
İş Makineleri Uçak Motoru
Uçak Teknolojisi/ Kalıpçılık

 

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!