2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş olanakları sağlayarak her zaman için beklentileri karşılayan Bosna Hersek üniversiteleri özellikle türk..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Mimar olma hayalinizi yurtdışı üniversitelerden birinde gerçekleştirmek ister misiniz? 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş ile bölümü tamamlamaya var mısınız? Kulağa hoş gelse de bu mümkün mü diyenler olduğunu duyar gibiyiz. Bosna Üniversiteleri olarak hayalleri gerçek kılma yolunda ilerleme kaydederek pek çok gencin uzaklaştıkları hayallerine birer adım daha yaklaşabilmelerine fırsat tanıyıcı rol oynamaktayız. Siz değerli üniversite gençlerini önemsiyor ve mimarlığı devam ettirirken sınavsız ve şartsız kabul ilkemiz ile yüz güldürücü sonuçlarla karşınıza çıkıyoruz.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamak amacı ile Euro Star yurt dışı üniversite eğitim danışmanlığı ofislerinden yardım alabilirsiniz. Buradaki danışanlar ile birlikte gerçekleştireceğiniz kayıt işlemleri ile akademik kariyeriniz çok üst noktalara tırmanarak hayallerinizi gerçek kılabilecektir. Myo mezunları için dikey geçiş hakkı ile üçüncü sınıftan mimarlık eğitim sürecine dahil olabilme imkanı yakalayarak lisans hayatınızda şekillendirici rol oynayabilirsiniz. Mutlu olup mutlu kalacağınız en kaliteli eğitim ortamlarında eğitim alırken mimarlık konusundaki tüm teori ve uygulama bütünlüğünü deneyimli ellerin elinden öğrenebileceksiniz.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş Türkçe destekli eğitim fırsatını vermeyen pek çok ülke bulunuyor. Sizlerin meslek okulunda almadığınız dersleri de kredi eklemesi ile alabilmenize imkan tanıyacak olan Bosna Üniversiteleri koşulsuz şartsız iyi bir mimar olma yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır. YÖK tanınırlığı alarak Türkiye’de çalışma hayatına devam etme ya da Avrupa’da çalışma fırsatını değerlendirmek adına Bosna Üniversitelerinden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda daima en iyi noktalara yükselme hayalinde Avrupa’yı şimdiye dek aklınızdan geçirmemiş olabilirsiniz. Ama Bosna şehir olarak sizlere aradığınız ve beklediğinizden fazlasını vererek eğitimde kaliteli bir yaşam standartını hediye edebilecektir.

Öğrenci şehrinin avantajını uygun ulaşım giderleri, barınma amacı ile sağladığı yurt ve moteller; toplu taşıma araçları gibi ihtiyaçlar için tercih olabilecek Bosna şehri tam bir ekonomik okuma yeri hissini yaşayabilmenizi sağlayacaktır. 300-400 Euro tüm giderlerinizi karşılamanızda yardımcınız olabilecektir. Mimarlık eğitim süresinde uygulama eğitim bakımından tanınan mimarlarla bilgi paylaşımı içine gireceğiniz girişimlerde bulunmak da sizler için Avrupa’nın sunacağı ekstra fayda sağlayıcılar arasındadır.

Eurostar Hep Yanınızda

Euro star yurt dışı eğitim danışmanlığı ofislerinden size belirlenen danışmanınız ile dikey geçiş için hazırlamanız gerekenleri, yurt mu yoksa ev de mi kalacağınız hususunu görüşerek yardım isteyebilirsiniz. Ayıracağınız bütçeye göre size yol gösterecek olan danışanınız gidiş gelişlerinizde yer ayırtma ya da uygun fiyata gidip gelme ihtiyaç gideriminiz içinde size yardımda bulunabilecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen önlisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksekokulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Önlisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türkçe dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

 

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!